Program
WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Świętochłowice, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Rybnik, Wodzisław Śl., Jastrzębie Zdrój, Cieszyn.
1.DZIEŃ
PRAGA
➤ Spacer pośród kompleksu zamkowego na HRADCZANACH, przejście na MAŁĄ STRANĘ, spacer po jednym z najpiękniejszych średniowiecznych mostów –MOST KAROLA, czas wolny
➤ obiadokolacja w restauracji w centrum miasta
Przejazd do hotelu, zakwaterowanie.
2. DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu
PRAGA
➤ Spacer po RYNKU STAREGO MIASTA: RATUSZ wraz ze słynnym zegarem ORLOJ, KOŚCIÓŁ MARII PANNY, POMNIK JANA HUSA, przejście na PLAC WACŁAWA, czas wolny.
Około godz. 13.00 wyjazd z Pragi, powrót na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych.
Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.
Informujemy, że na trasie Gliwice–Bielsko, Kraków–Bielsko, Rybnik - Cieszyn przejazd może być realizowany innymi środkami transportu. W Bielsku-Białej i Cieszynie istnieje możliwość przesiadki.
ROZKŁAD JAZDY:
Gliwice - Centrum Przesiadkowe przy ul. Składowej 8A - 04:25
Zabrze - Stacja paliw BP Makoszowa ul. 3 Maja 101 - 04:40
Świętochłowice - Stacja paliw "Circle K Express" ul. Granitowa 1 - 05:00
Katowice - MDA Centrum Przesiadkowe przy ul. Sądowej 5 - 05:35
Tychy - Stacja paliw "ORLEN" ul. Beskidzka 60 - 06:00
Pszczyna - Przystanek autobusowy obok sklepu "ALDI" ul. Broniewskiego 1 - 06:20
Czechowice - Dziedzice - Stacja paliw "AMIC Energy" ul. Węglowa 15 przy DK1 - 06:30
Kraków - ul. Kałuży przy stadionie "CRACOVIA" - 04:50
Kalwaria Zebrzydowska - Dw. PKS - 05:30
Wadowice - Stacja paliw "ORLEN" ul. Wenecja 6 - 05:45
Andrychów - Zatoczka przy WSW Andoria - 06:05
Kęty - Dw. PKS - 06:20
Bielsko-Biała - Dw. PKS (dolny plac) - 07:00
Skoczów - Plac Stary Targ przy Dw. PKS - 07:20
Rybnik - Stacja "BP" obok McDoland's ul. Budowlanych 4 - dopłata 40 PLN - 06:00
Wodzisław Śląski - Stacja paliw "CIRCLE K" przy McDonald's ul. Jastrzębska 2 - dopłata 30 PLN - 06:30
Jastrzębie Zdrój - Dworzec PKM Arki Bożka ul. Podhalańska - dopłata 20 PLN - 07:00
Cieszyn - Hotel "GRANICZNY" ul. Graniczna 46 - 07:45
POWRÓT NA MIEJSCA WYJAZDÓW W GODZINACH WIECZORNYCH.