+48.33.811.11.25
biuro@tecza.pl polub nas Strefa Agenta

Praca

Biuro Podróży Tęcza w Bielsku-Białej zatrudni pracowników na stanowisko:

1. PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI - praca w dziale księgowości

CV można przesyłać na adres mailowy ksiegowosc@tecza.pl lub biuro@tecza.pl.
Informacje pod nr telefonu +48 33 811 11 21 (w godzinach od 09.00 do 17.00).

Szczegółowe informacje poniżej

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI praca w dziale księgowości.

Twój zakres obowiązków:
  • Fakturowanie,
  • Rozliczenia z kontrahentami,
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Nadzorowanie bieżących płatności,
  • Przygotowanie dokumentacji dla biura rachunkowego,
  • Prowadzenie zestawień oraz rozliczeń związanych z imprezami turystycznymi,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z pracą biura.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie ekonomiczne lub rachunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE (szczególnie Excel),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Praca od pon-pt.
  • Zatrudnienie na pełen etat umowa o pracę, w dobrze prosperującej firmie, obecnej od ponad 30 lat na rynku
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Pełne wdrożenie w obowiązki pod opieką doświadczonych członków zespołu,
  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju w obszarze księgowości,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.