Program
WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Gliwice, Zabrze, Świętochłowice, Katowice, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dz., Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Rybnik, Wodzisław Śl., Jastrzębie Zdrój, Cieszyn.
1.DZIEŃ
BAŃSKA BYSTRZYCA
➤ spacer po rynku, czas wolny
SAHY
➤ obiad w restauracji
BUDAPESZT
➤ Plac Bohaterów, Park Varosliget, Zamek Vajdahunyad, replika świątyni z Jak, Pomnik Anonima
Zakwaterowanie w hotelu, nocleg
2.DZIEŃ
Śniadanie
BUDAPESZT
➤ wyjazd na wzgórze zamkowe, Baszta Rybacka, neogotycki Kościół Macieja ( 2900 HUF), Zamek Królewski, czas wolny
➤ przejazd na drugi brzeg Dunaju, spacer po Peszcie, m.in.: neorenesansowa Bazylika św. Stefana (2300 HUF), Plac Vorosmarty, największy deptak w Budapeszcie – Vaci Utca, czas wolny
➤ rejs statkiem po Dunaju ( 14 €), regionalna obiadokolacja z lampką wina w restauracji
➤ wyjazd na Wzgórze Gellerta – panorama Budapesztu
Powrót do hotelu
3.DZIEŃ
Śniadanie
MISZKOLC TAPOLCA
➤ kąpiel w basenach termalnych w grotach (6850 HUF)
EGER
➤ spacer po zabytkowej części miasta, Bazylika, Minaret, Kościół Minorytów
➤ wizyta w Dolinie Pięknej Pani, obiadokolacja przy muzyce węgierskiej połączona z degustacją wina
Powrót do hotelu
4. DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu
BUDAPESZT
➤ zwiedzanie PARLAMENTU (6000HUF), spacer po Wyspie Małgorzaty, ruiny Klasztoru Dominikanek, Ogród Japoński, Teatr Letni
Wyjazd w kierunku Polski ok. godz. 12.00, powrót na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych
Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.
Informujemy, że na trasie Gliwice–Bielsko, Kraków–Bielsko oraz Rybnik–Cieszyn przejazd może być realizowany innymi środkami transportu.
W Bielsku-Białej istnieje możliwość przesiadki.
ROZKŁAD JAZDY:
Gliwice Centrum Przesiadkowe przy ul. Składowej 8A - wyjazd 05:50
Zabrze Stacja paliw BP Makoszowa ul. 3 Maja 101 - wyjazd 06:05
Świętochłowice Stacja paliw "Circle K Express", ul. Granitowa 1 - wyjazd 06:25
Katowice MDA Centrum Przesiadkowe ul. Sądowej 5 - wyjazd 06:55
Tychy Stacja paliw "ORLEN" ul. Beskidzka 60 - wyjazd 07:20, powrót Stacja paliw "BP" ul. Przemysłowa 48
Pszczyna Przystanek autobusowy obok sklepu "ALDI" ul. Broniewskiego 1 - wyjazd 07:40, powrót Stacja paliw "ORLEN" ul. Górnośląska 42
Czechowice-Dziedzice Stacja paliw "LUKOIL" ul. Węglowa 15 przy DK1 -wyjazd 07:50 , powrót Stacja paliw "SHELL" przy DK1, obok KFC
Kraków ul. Kałuży przy stadionie "CRACOVIA" -wyjazd 06:00
Kalwaria Zebrzydowska Dw. PKS -wyjazd 06:45
Wadowice Stacja paliw "ORLEN" ul. Wenecja 6 -wyjazd 07:00
Andrychów Zatoczka przy WSW Andoria - wyjazd 07:20
Kęty Dw. PKS - wyjazd 07:40
Bielsko-Biała Dw. PKS (dolny plac) - wyjazd 08:30
Skoczów Plac Stary Targ przy Dw. PKS - wyjazd 08:50
Rybnik Stacja "BP" obok McDoland's ul. Budowlanych 4 -wyjazd 07:30
Wodzisław Śląski Stacja paliw "CIRCLE K" przy McDonald's ul. Jastrzębska 2 - wyjazd 07:55
Jastrzębie Zdrój Dworzec PKM Arki Bożka ul. Podhalańska - wyjazd 08:30
Cieszyn Hotel "GRANICZNY" ul. Graniczna 46 - wyjazd 09:15, powrót Stacja paliw ul. Graniczna 53
POWRÓT NA MIEJSCA WYJAZDÓW W GODZINACH WIECZORNYCH