kliknij aby otworzyć dokument kliknij aby otworzyć dokument kliknij aby otworzyć dokument kliknij aby otworzyć dokument
Termin od: 
do: 
Kraj: 
Transport: 
tylko Last Minute
 
SELINE - VILLA NINA oferta, cennik

CENNIK NA ROK 2010

 

Wczasy w Chorwacji, dojazd własny, 7 noclegów w apartamentach Willi Nina, miejscowość Starigrad Paklenica, Seline.

 
Oficjalna klasa hotelu:
SELINE i STARIGRAD to dwie leżące obok siebie malownicze nadmorskie miejscowości, usytuowane na Riwierze Paklenickiej, 40 km na północny-zachód od Zadaru. Szczególny urok tego rejonu przyciąga tu od wiosny do jesieni wielu turystów. Długie żwirkowe plaże z łagodnymi zejściami do morza, ciepła i czysta woda, sezon trwający od maja do początku października i doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, czynią tę okolicę idealnym miejscem do spędzania urlopu. Znaleźć tutaj można prawie wszystko, czego potrzebuje turysta (sklepy, restauracje, kawiarnie, dyskoteki, wypożyczalnie sprzętu wodnego, poczta, apteka i całodobowa opieka lekarska).

Dodatkową atrakcją tego rejonu są Góry Velebit z Narodowym Parkiem Paklenica. Można tutaj spacerować zachwycając się urokami skalistych Kanionów Małej i Wielkiej Paklenicy lub popróbować wspinaczki na skalnych ścianach.

Jest to również doskonałe miejsce wypadowe do organizowania wycieczek. W czasie jednodniowych wycieczek można zobaczyć np. : WYSPY KORNATI, WODOSPADY NA RZECE KRKA, SPLIT I TROGIR, PLITWICKIE JEZIORA.

WILLA NINA to położony w odległości 150 m od morza nowy budynek, oddany do użytku w 2001 roku. Składa się on z 12 dobrze wyposażonych, przestronnych i funkcjonalnie umeblowanych apartamentów. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci, grill, bezpłatny parking i kort tenisowy ( nasi klienci mają 50 % zniżki przy korzystaniu z kortu ).

Willa Nina znajduje się w spokojnej okolicy na pograniczu miejscowości Starigrad i Seline, podczas pobytu stała obsługa recepcyjna udzieli Państwu potrzebnej pomocy. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 17.00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. W dniu przyjazdu i wyjazdu istnieje możliwość zdeponowania bagażu i skorzystania z toalety i prysznica.

.

Zakwaterowanie w apartamentach następuje na podstawie skierowania wystawionego przez B.P. TĘCZA.

Zobacz plany apartamentów i ich opisy

 
Willa Nina Park Narodowy Paklenica

CENNIK APARTAMENTÓW

 

od

do

01 (2-os)

02 (4-os)

12 (3-os)

13 (6-os)

21 (3-os)

22 (4-os)

23 (4-os)

24 (5-os)

31 (4-os)

32 (4-os)

33 (4-os)

17 lip

24 lip

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

24 lip

31 lip

899 (LM)

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

31 lip

7 sie

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

1699 (LM)

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

7 sie

14 sie

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

14 sie

21 sie

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

21 sie

28 sie

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

28 sie

4 wrz

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

4 wrz

11 wrz

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

11 wrz

18 wrz

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

zajęte

899

zajęte

669

zajęte

889

 

***********************************************************************************

 

DOPŁATY:

dodatkowa osoba dorosła - 230 PLN

dziecko do lat 7 bez dodatkowego miejsca do spania - 99 PLN

Opłata klimatyczna (płatna na miescu w kunach) (1 HRK = ok.0,55 PLN)

6 HRK - osoba dorosła/ dzień ( lipiec, sierpień )

4,5 HRK - osoba dorosła/ dzień ( czerwiec, wrzesień )

3 HRK - dziecko 12 - 18 lat/ dzień ( lipiec, sierpień )

2,5 HRK - dziecko 12 - 18 lat/ dzień ( czerwiec, wrzesień )

kaucja zwrotna (płatna przy odbiorze kluczy - 100 EUR

 

CENY ZAWIERAJĄ :

ˇ 7 noclegów w apartamencie ( dla takiej ilości osób jaka jest określona powyżej )

ˇ opłaty za wodę i prąd, pościel i ręczniki

ˇ ubezpieczenie KL (obejmuje również choroby przewlekłe), NNW, bagaż od dnia poprzedzającego rozpoczęcie turnusu do dnia po zakończeniu turnusu

ˇ opłaty za klimatyzację

 
 43-300 Bielsko-Biała, ul.3 maja 10, tel. +48 (33) 811 11 22, fax: +48 (33) 811 11 21, e-mail: biuro@tecza.pl